default-logo

SÖZLEŞME

Bu site, internet kullanıcısının aşağıdaki koşulları kabul etmesi halinde kullanımına sunulmuştur. www.gezenbilir.com.tr  web sitesini kullanan her kullanıcı bu koşulları kabul etmiş sayılır.

Telif Hakları :
www.gezenbilir.com.tr sitesinin tüm hakları Ateşgül İnşaat Emlak Otomotiv Gıda Tekstil Sağlık Hizmetleri Turizm Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’ne aittir.  www.gezenbilir.com.tr sitesinin içeriğinde bulunan tüm yazılım ürünleri ve yazı, makale, fotoğraf, resim, doküman ve benzeri fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmaktadır. Bu ürünlerin hiçbirinin yazılı izni olmadan kullanılamaz. Bu ürünlerin herhangi bir amaçla kopya edilmeleri, tekrar üretilmeleri, habersiz ve izinsiz kullanımları ve dağıtımları kanuni olarak yasaklanmıştır.

Kişisel ve Ticari Olmayan Kullanım Sınırlarına Dair :
Bir nüshaya kadar izin verilen kişisel ve ticari amaçlı olmayan çoğaltmalarda Ateşgül İnşaat Emlak Otomotiv Gıda Tekstil Sağlık Hizmetleri Turizm Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’nin ticari marka veya telif hakkı sahibi olduğunun belirtilmesi zorunludur.

Kullanıcı Yükümlülükleri :
www.gezenbilir.com.tr sitesine üye olan kullanıcı verdiği tüm bilgilerin doğruluğunu garanti eder. Kullanıcı kendisine ait kullanıcı adı ve şifreyle yapılan tüm işlemlerden ve bu işlemlerden dolayı doğabilecek tüm sonuçlardan sorumludur. Kullanıcı kendi şifre ve kullanıcı adını bir başkasına vermemeyi taahhüt eder.

www.gezenbilir.com.tr  her an güncellenen bir site olmasına karşın, site üzerindeki tesis/tur bilgileri, fiyatlar, ödeme koşulları ve kampanyalar temsilidir. Tipografik ya da geç güncellemelerden kaynaklanan eksik ya da hatalardan Ateşgül İnşaat Emlak Otomotiv Gıda Tekstil Sağlık Hizmetleri Turizm Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi sorumlu tutulamaz. Yapılan rezervasyonlarda her ürün ve ürün sağlayıcının kendi koşulları geçerlidir. Kullanıcı, bu ürünlerden herhangi birine rezervasyon yaptırmak isterse, rezervasyon yaptırdığı ürünün ait olduğu ürün sağlayıcının rezervasyon anındaki koşullarını kabul etmiş sayılır.

Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair :
www.gezenbilir.com.tr  sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. www.gezenbilir.com.tr  sitesi üzerinden bağlanılan diğer sitelerin içerikleri, bağlanılan sitelerin sorumluluğu altındadır. Bu sitelerin içeriklerinden, bu sitelerle ilgili doğabilecek hiçbir sorundan Ateşgül İnşaat Emlak Otomotiv Gıda Tekstil Sağlık Hizmetleri Turizm Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi sorumlu tutulamaz.

Kullanıcıların  Yollayacakları Bilgiler Hakkında
www.gezenbilir.com.tr  internet sitesinde; kullanıcılar tarafından internet üzerinden doldurularak gönderilen formlar, www.gezenbilir.com.trTatil Danışmanı kadrosuyla bir araya gelerek mesajlaştıkları chat ve Öneri-Şikayet sayfaları bulunur. Kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma, ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Bu tür form ve sayfalar www.gezenbilir.com.tr sitesinin sahibi Ateşgül İnşaat Emlak Otomotiv Gıda Tekstil Sağlık Hizmetleri Turizm Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi entellektüel ürünleri sayıldığından başka Internet sayfalarında kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır.

İnternet kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.

Hak ve Sorumluluklara Dair :
www.gezenbilir.com.tr sitede bulunan tüm içeriğin doğruluğunu kontrol etmek için elinden gelen çabayı sarfetmektedir. Fakat, www.gezenbilir.com.tr  ve sahibi Ateşgül İnşaat Emlak Otomotiv Gıda Tekstil Sağlık Hizmetleri Turizm Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz. www.gezenbilir.com.tr sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir . Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı www.gezenbilir.com.tr sitesi ve sahibi Ateşgül İnşaat Emlak Otomotiv Gıda Tekstil Sağlık Hizmetleri Turizm Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’ne sorumluluk yüklenemez.

www.gezenbilir.com.tr ve sahibi Ateşgül İnşaat Emlak Otomotiv Gıda Tekstil Sağlık Hizmetleri Turizm Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi sitenin kullanımından doğabilecek direkt veya dolaylı hiçbir maddi-manevi zarardan sorumlu tutulamaz.

Kullanıcı www.gezenbilir.com.tr sitesini kullanmaya başladığı andan itibaren bu koşullar yürürlüğe girer.

Ateşgül İnşaat Emlak Otomotiv Gıda Tekstil Sağlık Hizmetleri Turizm Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bu koşulları dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir.

www.gezenbilir.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları Ateşgül İnşaat Emlak Otomotiv Gıda Tekstil Sağlık Hizmetleri Turizm Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’ne aittir. Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz  kullanılamaz  veya kopyalanamaz . Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme  amaçlı olup, değişiklik arz edebilir.  Fiyat  ve  bilgi  Üçbey  Turizm  sorumlu  tutulamaz.

 

892 Toplam Ziyaret 1 Bugün Ziyaret
Translate »