default-logo
SÖMESTİR TATİLİNDE İSTANBUL ÇIKIŞLI * VİZESİZ KATAR TURU
1.Gün ( 30 Ocak  Çarşamba ) İstanbul / Doha

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde saat 11:00’da buluşma.  Pasaport, bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Qatar Havayolları QR244 tarifeli seferi ile saat 13:05’de Doha’ya hareket. Saat 17:15’de Doha’ya varış ve otelimize transfer. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

2.Gün ( 31 Ocak Perşembe ) Doha

Sabah kahvaltısının ardından rehberimiz eşliğinde sahil bölgesinden (corniche) şehir turumuza başlıyoruz. Turumuz esnasında Kral Emir Sarayı , eski liman , Doha’nın otantik ve en yöresel çarşısı ( Souq Waqif ), İslami Sanat Eserleri Müzesi, Katara kültürel köyünde tarihi ve sanatsal yapılar görülecek yerler arasında.  Sonrasında İnci Adasına geziyor  el yapımı adada bulunan birçok marka ürün için  alışveriş imkanı buluyoruz. Turumuzun ardından otelimize  transfer ve serbest zaman.  Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

3.Gün( 01 Şubat Cuma ) Çöl Safari Turu: 

Sabah kahvaltısının ardından  Çöl Safarisi turuna çıkıyoruz. Bölgenin olmazsa olmazı bu turumuza Katar’ın güneyine, Suudi Arabistan sınırına doğru yol alarak başlıyoruz. Ardından çöle ulaşıyoruz ve profesyonel 4×4 şoförlerimizin lastiklerin havalarını indirmek için verdikleri 10 dakikalık moladan sonra turumuza başlıyoruz. Nefes kesici çöl safarimizde kum tepelerinin üzerinden geçerken heyecanın doruklara çıkıyor. Çöle kıyısı olan İnland denizi kıyısına ulaştığınızda ise unutulmayacak fotoğraflar çekebilir ve bu görkemli manzaranın keyfini çıkarabilirsiniz Ardından çölde kurulan geleneksel kampa dönüp  barbekü partisinde öğle yemeğimizi alıyoruz.  Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

4.Gün ( 02 Şubat Cumartesi ) Doha / İstanbul

Sabah kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve  Qatar’ın Maldivleri olan Banana adası turu. Tekne ile yaklaşık 45 dakikalık mesafede olan bu ada sizleri Maldivlerde hissettirecektir. Adada alacağımız yemek sonrası Doha Havalimanına transfer. Pasaport, bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Qatar Havayolları QR237 tarifeli seferi ile saat 17:10’de İstanbul’a hareket ve yerel saat ile 21:55’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

İki kişilik odalarda kişi başı: 840 Euro

Tek kişi oda farkı: 160 Euro

Ücrete Dahil Hizmetler

  • Katar  Havayolları ile ekonomi sınıfı İstanbul Doha gidiş dönüş uçak bileti
  • Doha Havalimanı – Otel – Havalimanı transferler
  • Doha’da alkolsüz  5 * yıldız  otelde 3 gece yarım pansiyon konaklama
  • 3 sabah kahvaltısı ve 3 akşam yemeği otelde
  • 3 gün öğle yemeği dış gezilerde
  • Programda belirtilen tüm turlar ve belirtilen giriş ücretleri
  • Türkçe rehberlik hizmeti
  • Zorunlu Seyahat Sigortası
  • Yurt Dışı çıkış Harcı
  • Seyahat Kiti

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 • Turda belirtilmeyen geziler
Not: Bu tur İkramturizm ile birlikte icra edilecek olup Katar hava yollarının iç bağlantısı yoktur. Tur Vizesiz olup İstanbul çıkışlıdır.Pasaportunuzun seyahat tarihinden itibaren 7 ay geçerlilik süresi bulunması gerekir.
171 Toplam Ziyaret 1 Bugün Ziyaret
Translate »