default-logo
Seyahat Tarihi: AÇIK TARİHLİ TURLAR
Yer: İTALYA

20

İTALYA TUR PROGRAMI

1.GÜN: Venedik

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Üçbey Turizm kontuarı önünde uçuştan 2 saat önce buluşma (uçuş saati 10.30 ). Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Venedik’e hareket. Venedik’e varışta gümrük ve bagaj işlemlerinden sonra otelinize transfer ve yerleşme. Otele yerleştikten sonra aperatif öğle yemeği ve panoramik Venedik şehir tanıtım turunda San Marco Meydanı, Bazilikası, Dükler Sarayı, Saat Kulesi, Venedik’te kanal turu İşkence Köprüsü, Büyük Kanal ve Rialto Köprüsü görülecek yerler arasındadır. Şehir turunun ardından otelinize transfer ve yerleşme. Geceleme otelinizde.

2.GÜN: Venedik-Floransa

Sabah kahvaltısının ardından özel otobüs ile yaklaşık 240 km´lik yolculuk sonunda Floransa’ya varışta yapılacak panaromik şehir turunda Duomo, Uffizi Sarayı, Michelangelo Meydanı, ÇanKulesi, Vaftizhane, Santa Croce Meydanı görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelinize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelinize.

3.GÜN: Floransa-Pizza-Roma

Sabah kahvaltısının ardından özel otobüs ile yaklaşık 260 km´lik yolculuk yarısında Pizza’ya uğrama öğle yemeği ve Roma’ya hareket. Roma’ya varış sonrası otelimize yerleşme ve kısa şehir turunda Colosseum, Vatikan ve San Pietro Bazilikası, İspanyol Merdivenleri, Aşk Çeşmesi, görülecek yerler arasındadır. Şehir turunun ardından serbest zaman. Geceleme otelinizde.

4.GÜN: Roma

Otelimizde Sabah kahvaltısının ardından otelden eşyalarımızla birlikte ayrılma 2 gün gezilecek yerler: Papalık Kalesi (St.Angelo Castel), Aziz Melek Köprüsü, Roma İmparatoru Agustus’un Mezarı, İmparator Neron’un Mezar Yeri ve Popolo Meydanı, Hadrian Tapınağı, Marcus Aurelius Sütunu, Panteon, Minerva Meydanı ve Dikilitaşı, Vittorio Emanuele Anıtı, Forum Alanı, Traianus Pazarları ve Sütunu, Roma İmparatorluk Sarayı Palatino, Sirkus Maximus (Roma Hipodromu) Roma Havalimanına transfer. Varışta gümrük ve bagaj işlemlerinden sonra THY seferi ile İstanbul’a hareket.

AÇIKLAMA

Bu Tur Grup Bazlı Çalışılmaktadır.

NOT: Birleşmiş Milletler Kararı ile gidilecek olan destinasyonun savaş ve doğal felaket halinde olması, gezinin bir başka tarihe -program ve fiyat aynı kalmak kaydıyla-ertelenmesini mecbur kılacaktır, acenta ve yolcu bu kararı peşinen kabul eder. 

YouTube’den Üçbey Turizm’in Videolarına erişmek için Abone Ol!

 

825 Toplam Ziyaret 1 Bugün Ziyaret
Translate »