default-logo
Seyahat Tarihi: AÇIK TARİHLİ TURLAR
Yer: İSPANYA

İSPANYA TUR PROGRAMI

1.GÜN: İstanbul-Madrid

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Üçbey Turizm kontuarında sabah saat 06.00’da buluşma. Türk Hava Yolları’nın tarifeli uçağı ile saat 08.00’de Madrid’e uçuş, 11.30’da varış. Otelimize yerleşme. Ardından Madrid turumuza başlıyoruz. Görülecek yerler arasında; Puerto del Sol, Plaza Mayor, Paseyo de la Castellana, Boğa güreşi Arenası, Gran Via, Plaza de Espagna, Kraliyet sarayı, Puerto de Al cana bulunmaktadır. Şehir turu sonrasında Otelimize yerleşme ve serbest zaman, ardından konaklama.

2.GÜN: Cordoba-Granada

Otelde alınan sabah kahvaltısından sonra Endülüs tarihinin önemli bir şehri ve eski Endülüs başkenti olan Cordoba’ya doğru hareket ediyoruz. Cordoba’ya ulaşıldıktan sonra tüm gün şehir tanıtım turu tarihi önemli yerler gezisi serbest zaman, alışveriş ve gezme imkânı. Turumuz esnasında; Musevi Mahallesi, Plaza Mayor, Puente Romano (Roma köprüsü) Tipik Endülüs sokakları ve Endülüs Emevilerinden geriye kalan 850 sütunlu İslam Mimarisinin ana eserlerinden biri olan ancak Endülüs’ün düşmesinden sonra bir bölümü katedrale çevrilen ama hala ihtişamını koruyan Kurtuba Camii’nin görülecek yerler arasındadır. Cordobada gezilecek yerler ve şehir turunu tamamladıktan sonra Granada’ya hareket. Akşam üzeri Granada’da otele yerleştikten sonra akşam yemeği konaklama.

3.GÜN: Granada-Malaga

Otelde alınan sabah kahvaltısından sonra Granada şehir turu ve meşhur Elhamra sarayı gezisi. Tur esnasında; Granada Şehri, Arap Çarşısı, Albaizin Semt (Endülüs’ün Müslümanlardan kalma en eski semtidir.) gezilecek yerler arasındadır. Granada ve Endülüs incisi Elhamra Sarayı turu sonrası Malaga şehrine hareket, konaklama.

4.GÜN: Malaga-İstanbul

Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından otelden ayrılış. Serbest zaman Malaga Havalimanı’na geliş. Türk Hava Yolları uçağı ile saat 14.10’da İstanbul’a uçuş ve 19.20’de varış.

AÇIKLAMA

Bu Tur Grup Bazlı Çalışılmaktadır.

NOT: Birleşmiş Milletler Kararı ile gidilecek olan destinasyonun savaş ve doğal felaket halinde olması, gezinin bir başka tarihe -program ve fiyat aynı kalmak kaydıyla-ertelenmesini mecbur kılacaktır, acenta ve yolcu bu kararı peşinen kabul eder. 

YouTube’den Üçbey Turizm’in Videolarına erişmek için Abone Ol!

645 Toplam Ziyaret 1 Bugün Ziyaret
Translate »