default-logo

3 Emirlik Turu

Dubai * Sharjah * Abudabi

29 Aralık – 02 Ocak

 4 Gece 4 Gün

(30-31 Aralık ve 1 Ocak tarihleri Resmi tatildir)

 

1. Gün 29 Aralık 2017 * İstanbul – Dubai

İstanbul Sabiha Gökçen hava limanında 08:00 de buluşarak TK 756 sefer sayılı THY  ödüllü servisi ile 10:15’de Dubai’ye hareket ediyoruz. Yerel Saat ile 16:10 Dünyanın en büyük havalimanlarından birine inerek pasaport  & bagaj işlemlerinin ardından Rehberimiz ve aracımızla ilk turumuza Guinness Rekorlar Kitabı’na girmiş Dünya’nın en büyük çiçek bahçesi olan Miracle Gardens ziyareti ile başlıyoruz. 45 Milyondan fazla çiçeğin kullanılarak dizayn edilen bu özel bahçe ziyaretçilere keyifli vakit geçirmeleri ve güzel fotoğraflar yakalamaları için ideal bir ortam sunuyor.Akşam yemeği için restoranta geçiyor ve sonrasında Sharjahtaki alkolsüz konsepte hizmet veren otelimize geçiyoruz. 

2. Gün 30 Aralık 2017 * DUBAI 

Turumuzun ikinci günü, sabah kahvaltısı ardından Dubai Şehir turumuz başlıyacak; altın ve baharat çarşıları, Emirates Towers, Sheikh Palace, Gökdelenler Caddesi, Burj Al Arab (dışardan) Palmiye Adası göreceğimiz yerler arasında. Öğleden sonra ise dünya markaları ve alışveriş fırsatlarını değerlendirmeniz için alışveriş turuna çıkacağız; yine dünyada tek içinde kayak pisti bulunan alışveriş merkezi “Mall Of Emirates” ve buradan da Dünyanın en büyük alışveriş merkezi “Dubai Mall” geçip alışverişin yanı sıra dileyen misafir-lerimiz dünyanın en büyük ışık ve gösteri havuzu (fountain) gösterisini izleyebilir (ücretsiz) ve Dünyanın en uzun binası Burj Khalifa’ye dileyen misafirlerimiz 124. Kat seyir terasına çıkarak Dubai’yi 425 Metre yükseklikten izleyebilirler. (Çıkış ücretlidir bilet almanız gerekir). Serbest zaman ardından akşam yemeği ve otele geçiyoruz. 

3. Gün 31 Aralık 2017 * Sharjah – Dubai Çöl safari

Turumuzun 3. Günü, gerek otelimizin bulunduğu Sharjah eyaletini gezmeniz gerekse özel ilgi alanlarına göre (deniz, alışveriş vb) vakit geçirebilmeniz için 15:30 a kadar serbest zaman verilecektir. Otelimize gele-cek 4×4 jiplerimiz Dubai turunun vazgeçilmezleri arasında olan Çöl safarisi için bizleri alarak adranalin dolu kumlarda bir sürüş keyfi ardından çölde gün batımı ve kanpta birbirinden farklı animasyonlarla farklı bir gün geçirmenizi sağlayacaktır. Kampta alınacak yemek sonrası otelimize dönerek istirahat ediyoruz.

4. Gün 01 Ocak 2018 * Abudabi – Dubai

Gezinin son günü otelde istirahat edip geç kalkarak alacağımız kahvaltıdan sonra, çıkış işlemleri yaptırıp valizlerimizle otelden ayrılıyoruz. Birleşik arap emirliklerinin başkenti ve 7 emirliği birleştiren Şeyh Zayed Al Nahyanın adına muhteşem bir cami bulunan Abudabiye gidiyoruz. Şehrin minik adaları ve ilginç mimarile-rinin yanı sıra petrol ile ilgili bir çok tesiside müşahede ediyoruz. Bu turda; Ettihad Kuleleri, Emirates palace, Heritage (Tarihi köy) ve müzesi, şehir turu, Dünyada tek olan Ferrari eğlence merkezi foto stop (bu merkez-in giriş bileti ayrı olup ekstra tam gün gerektirmektedir.) Şeyh Zayed Al Nahyan’ın kabri ve yanı başında yapılan Dünyaca meşhur Camiyi ziyaret ediyoruz. Abudabi den Dubai ye dönüşümüzde yılın sadece belirli bir dönemi açık kalan ve Dünyadaki bir çok ülkenin standlarının mevcut olduğu Global Village eğlenceli vakit geçirip bir çok ülke kültür ve gasronomisini görme fırsatı buluyoruz.Akşam yemeğimizide alacağımız bu alandan Birleşik Arap Emirliklerine veda ederek gecenin ilerleyen satlerinde havalimanına transfer oluyoruz. 

  5. Gün 02 Ocak 2018 * Dubai – İstanbul

Uluslar arası Dubai havalimanında bagaj ve pasaport işlemlerinden sonra gümrüksüz geniş bir alışveriş alanı (Duty Free)’lerden de geçerek TK 759 sefer sayılı THY uçağımızla 05:20’de kalkıp 09:30’da İstanbul Sabiha Gökçen hava limanında turumuz son buluyor. 

Tur Fiyatı:

İki kişilik Odada kişi başı 999 Euro

Tek kişi Oda farkı 149 Euro

 Fiyata dahil olan hizmetler

·      4 yıldız Sharjah otelde 3 gece konaklama

·      3 Sabah kahvaltısı ve 4 akşam yemeği

·      Profesyonel Kokartlı Türkçe Rehberlik hizmeti

·      Dubai Şehir turu

·      Dubai Alışveriş turu

·      Abudabi Şehir turu

·      Miracle Garden giriş ücreti ve turu

·      Global Village giriş ücreti ve turu

·      Klimalı araç ile tüm trasnferler

·      THY ile Sabiha Gökçen – Dubai  Gidiş dönüş bileti

·      Yurt dışı seyahat ve sağlık sigortası

·      Yurt dışı çıkış pulu

 Fiyata dahil olmayanlar;

·      Öğle yemekleri

·      Vize

·      İstanbul dışında farklı şehirlere iç hat uçuşu

·      Belirtilmeyen her tür ekstra(içecek, otel vb)

·      Şöför ve Rehber bahşiş

 

Ayrıca ;

Normal pasaport Sahipleri için Dubai Vize hizmeti ve harcı: 88 Euro

Ankara – İstanbul iç hat bağlantısı isteyenler için sabit: 75 Euro

 

669 Toplam Ziyaret 1 Bugün Ziyaret
Translate »