default-logo
Seyahat Tarihi: AÇIK TARİHLİ TURLAR
Yer: AKDENİZ

SONY DSC

AKDENİZ TUR PROGRAMI

1.GÜN: Ankaradan Yolculuk

Siz değerli misafirlerimizle kalkış noktalarında buluşup Araçımızda ikramlarımız eşliğinde Afyon güzergâhını takiben Antalya`ya hareket ediyoruz.

2.GÜN: Antalya Şehir Turu-Kurşunlu ve Düden Şelaleri

Yol ikramlarımız ile yolumuza devam edip gerekli molalar sonrası sabah saatlerinde Antalya`ya varış. Otel girişleri öğleden sonra yapıldığı için gezi programı önce yapılmaktadır. Antalya Müzesi, Hadrianus Kapısı, Yivli Minare, Kesik Minare, dar sokakları ve tarihi evleriyle Kaleiçi, Antik Yat Limanı ve Konyaaltı Plajı, Düden ve Kurşunlu Şelalesini görerek gezilerimizin ardından otele geliyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde….

3.GÜN: Olimpos

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, otelden hareket ediyoruz. Çıralı (yanartaş) bölgesini geziyoruz.Antik Likya`nın en önemli liman kentlerinden olan Olympos`a geçiyoruz. Burada ağaç evleri, Olympos Antik Kenti, Olympos Limanı ve sahili görüyoruz. Öğle yemeği için serbest zaman ve deniz molası (tahminen 2 saat) sonrası otelimize dönüş akşam yemeği ve konaklama Kemer`de.

4.GÜN: Tam Gün Yemekli Gemi Turu

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Kemer`e hareket. Kemer merkez de kısa serbest zaman sonrası tam gün sürecek olacak Kemer Tekne Turumuza çıkıyoruz.( Mehmet Alibükü Koyu, 3 Adalar, Phaselis Koyu, Alacasu Koyunda verilen yüzme molaları ) sonrasında otelimize varış. Akşam yemeği ve konaklama Kemer`de

5.GÜN : Side ve Manavgat Gezisi-Manavgat Tekne Turu

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında Side`ye doğru yola çıkıyoruz. Side çarşısı, Apollon Tapınağı gezileri sonrasında Manavgat tekne turuna çıkıyoruz. Manavgat Şelalesi`nin Akdeniz`e döküldüğü yeri görüyor ve yüzme molaları vererek akşam üzeri tekneden ayrılıyoruz. Tekne turumuz sonrası Alanya`ya geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Alanya`da.

6.GÜN : Alanya Dim Çayı ve Mağrası-Alanya Kalesi-Kleopatra Plajı

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Dim çayına gidiyoruz. Buz gibi suyunda serinleyeceğimiz Dim Çayı ve Dim Mağarasını gezdikten sonra Dim Çayında öğle yemeği molası veriyoruz. Sonrasında Alanya şehir merkezinde Alanya Kalesi ve Kızılkuleyi görerek Damlataş Mağarasını ziyaret ediyoruz. İnce kumlu geniş bir plaj olan, Kleopatra`nın bile banyo yaptığı söylenen, denizin sığ olması ile bilinen Kleopatra Plajında yüzme molası veriyoruz. Sonrasında otelimize dönüş, akşam yemeği ve konaklama Alanya`da.

7.GÜN: Antalya-Ankara

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, öğlene kadar serbest zaman. Saat 12.00`de otelimizden ayrılıyoruz. Belirli yerlerde vereceğimiz molalar sonrası saat 21.00 civarında Ankara`ya geliyoruz. Bir başka Üçbey Turizm gezisinde buluşabilmek dileğiyle vedalaşıp ayrılıyoruz…

ÖNEMLi NOT

Yukarıdaki turumuzda grup bazlı olarak çalışılmaktadır.NOT:Birleşmiş Milletler Kararı ile gidilecek olan destinasyonun savaş ve doğal felaket halinde olması, gezinin bir başka tarihe -program ve fiyat aynı kalmak kaydıyla-ertelenmesini mecbur kılacaktır, acenta ve yolcu bu kararı peşinen kabul eder. 

YouTube’den Üçbey Turizm’in Videolarına erişmek için Abone Ol!

812 Toplam Ziyaret 1 Bugün Ziyaret
Translate »