default-logo

 Dar Al Eiman Al Andalus

1

Dar Al Eiman Al Andalus oteli Kâbe’nin avlusuna 500-550 mt. yürüme mesafede olup elverişli bir konuma sahiptir. Otelin 92 odası ve 3 adet asansörü bulunmaktadır, odalarda banyo, WC, LCD TV, mini buzdolabı ve klima mevcuttur. Türk yemeklerinin sunulduğu restaurantta sabah ve akşam olarak tabldot usulü yemek hizmeti verilmektedir.

 

 

 

Beyza Palace

IMG_1540

Otelimizde 148 standart özel oda ve 1 adet J. Suite, minimum 150 kişilik yemek salonu ve sohbet katı, 2 adet asansör bulunmaktadır. Her odada özel Banyo-WC, elektrikli termosifon, telefon, mini buzdolabı, saç kurutma makinesi, çelik kasa, tıraş aynası, LCD TV ve klima bulunmaktadır. Beyza oteli Kâbe’nin avlusuna yaklaşık 850 metre mesafede, Hafair bölgesinde Grand Coral Oteli karşısındadır. Hareme Servis araçlarımız 24 saat, namaz saatleri dışında 30 dakika aralıklarla sürekli çalışacaktır. Ramazan ve Hac sezonu süresince trafikteki yoğunluktan dolayı servisler çalışmayacaktır.

 

 

Fatih Plaza

P1020518

Otelimiz Mekke’nin Şişe semtindedir. Otelimizde 328 Normal oda, minimum 150 kişilik yemek salonu, 500 kişilik mescit ve sohbet katı, geniş lobi, kafeterya (50 kişilik), Türkçe yayın yapan kanalları alan uydu TV, 5 adet asansör, bulunmaktadır. Banyo-wc, elektrikli termosifon, mini buzdolabı, elbise dolabı, telefon ve klima bulunmaktadır. Otelimiz sunulan yemekler Türk mutfağında yapılmaktadır. Yemeklerimiz sabah kahvaltısı ve akşam yemeği olmak üzere tabldot usulü ile verilecektir. Otelimizde odaların temizlik hizmeti de dâhil olmak üzere standart olan otel hizmetleri verilecektir. Fatih Plaza oteli Kâbe-i Muazzama’ya 3100 metre mesafededir.

 

 

Hacer Palace

IMG_9129

Hareme ( Kabeye) 4.1 km mesafede yer almaktadır.

 

 

 

 

 

Saraye Süreyya

2

Saraye Süreyya Oteli Mekke’nin Ajyad Bölgesindedir, 5 Yıldızlı Ajyad Makarim otelinin 80 mt. üst tarafındadır. Haremi şerife 380 mt. mesafededir. Otel 16 kat olup, 103 odası vardır. 100 kişilik yemek salonuna sahiptir. İbadet edebileceğiniz yakın ve ekonomik bir otel arzuluyorsanız ihtiyaçlarınıza cevap verecek özelliklere sahiptir.

 

 

 

Dar Al-Eiman Grand

01

 Otel Harita

MekkeUzakHarita

2824 Toplam Ziyaret 1 Bugün Ziyaret
Translate »